25 januari 2022

Web en Senior

Laatste nieuws

Microsoft werkt aan nieuwe gratis Outlook voor Windows
De bedoeling van Microsoft zou zijn om de bestaande Mail & Calendar-app weg te halen eind maart of april.

Lees meer

(Door Wouter Scholiers  – 

Uw computer snel & veilig houden

Een nieuwe wekelijkse reeks met tips over onderhoud, beveiliging en optimalisering van uw pc

Van de werkgroep Senior en Web


Welke websites zijn speciaal gemaakt voor senioren?

OF
Ook onze Senioren Vereniging in Sambeek probeert hieraan haar steentje bij de dragen
Uw vragen kunt u kwijt via de webmaster en die zorgt dat hij aanklopt bij deskundige leden voor een passend antwoord.

Domme vragen bestaan niet alleen domme antwoorden


Er zijn er heel veel. Echt?
Ja hoor…. Ik zal er enkele noemen met een korte beschrijving en een link om zelf een kijkje te nemen.


Seniorweb met tips en uitleg

Hier vindt u een overzicht van alle artikelen, tips en software op de website. Zoekt u liever op onderwerp? Klik dan op een onderwerp in het linkermenu. Of zoek op trefwoord via het zoekveld boven aan de website.

Computer Idee met o.a. HowTo’s (videoclips op youtube van enkele minuten) van Gerard Lodder

Gerard Lodder is de vaste video-redacteur bij Computer Idee. Hij maakt verhelderende workshops over allerlei onderwerpen van netwerken in Windows tot aan Spotify. Hij heeft honderden van die clips gemaakt over allerlei onderwerpen. Wedden dat jouw vraag door hem beantwoord is of je naar een oplossing stuurt.

Schoonepc

Heb je regelmatig de neiging de computer het raam uit te gooien? En ben je nog niet vertrouwd met de mogelijkheden van Microsoft Windows? Dan is de website SchoonePC.nl het ideale startpunt voor het oplossen én voorkomen van irritante computerproblemen. Problemen waar we allemaal tegenaan lopen! Het is niet voor niets dat deze website decennia lang wordt gezien als de meest waardevolle informatiebron voor het installeren, optimaliseren, beveiligen, onderhouden en vooral het gebruik van Windows.


Overzicht oude items in deze categorie
Phishingmail: 7 tips om niet in de val te trappen
Gewiste bestanden terughalen
Oud worden in je eigen huis
Stimuleer digitale vaardigheden bij ouderen

OF

Ook onze Senioren Vereniging in Sambeek probeert hieraan haar steentje bij de dragen
Uw vragen kunt u kwijt via de webmaster en die zorgt dat hij aanklopt bij deskundige leden voor een passend antwoord.

 

Domme vragen bestaan niet
alleen domme antwoorden