9 april 2022

Bevolkingsonderzoek Nederland

Bevolkingsonderzoek Nederland is een screeningsorganisatie die in opdracht van het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM), het bevolkingsonderzoek borstkanker, baarmoederhalskanker-, en -darmkanker organiseert. Het doel is om deze vormen van kanker in een zo vroeg mogelijk stadium op te sporen, waardoor er grotere kans is op genezing.

Hier leest u meer informatie over het bevolkingsonderzoek borstkanker, het bevolkingsonderzoek baarmoederhalskanker en het bevolkingsonderzoek darmkanker. De contactgegevens van de informatielijnen van de drie bevolkingsonderzoeken vindt u hier.

Deelname aan de bevolkingsonderzoeken is gratis en vrijwillig. Heeft u gezondheidsklachten? Neem dan altijd contact op met uw huisarts.


Bevolkingsonderzoek borstkanker in…

Een kosteloos borstkankeronderzoek in ons mobiele onderzoekscentrum.

Waar?
Parkeerterrein aan het Weijerplein nabij Cultureel Centrum De Weijer, 5831 JV Boxmeer

Wanneer?
Van eind april 2022 tot medio juli 2022

Voor wie?
Vrouwen van 50-75 jaar.

Op de hoogte blijven?

Bevolkingsonderzoek Nederland organiseert het bevolkingsonderzoek borstkanker, -baarmoederhalskanker en -darmkanker in Noord-Brabant en Limburg.

Volg Bevolkingsonderzoek Nederland
op Facebook, Twitter en Instagram!