25 februari 2024

Het bespreken van alcoholgebruik

Flyer – Onderzoek bespreken alcoholgebruik

DOE MEE AAN DE ENQUÊTE!

Help inzicht te krijgen in het bespreken van alcoholgebruik met hulpverleners en vrijwilligers.

  • Lust u ook wel een wijntje, borreltje of biertje?
  • Denkt u wel eens na over uw alcoholgebruik?
  • Met wie zou u dat het liefste willen bespreken?
  • En wie moet hiertoe het initiatief nemen: u of toch uw huisarts?
  • Of wilt u het helemaal niet bespreken?KBO-Brabant en het departement Tranzo van Tilburg University willen graag weten hoe u aankijkt tegen het bespreken van alcoholgebruik met hulpverleners en vrijwilligers. Daarom is er een korte enquête opgesteld; het invullen duurt ongeveer acht minuten.De informatie uit dit anonieme onderzoek helpt hulpverleners en vrijwilligers om in de toekomst effectiever te communiceren over alcoholgebruik en beter aan te sluiten op de behoeften van hun cliënten.

    Flyer – Onderzoek bespreken alcoholgebruik